- HAMA

Максимален ток 1200 mA за бързо зареждане.
Свързаните устройства се разпознават автоматично.
Оптимизираният процес на зареждане запазва батерията, като по този начин удължава живота й
Навит кабел за избягване на оплитане.
LED индикатор, дава информация за състоянието на устройството.
Зарядно устройство за автомобил / камион.
Свързване: Micro USB
Входно напрежение: 12 - 24 V
LED индикатор: Да
Подходящ за : Мобилни телефони и смартфони
Цвят: Черен
Максимален ток 1200 mA за бързо зареждане.
Свързаните устройства се разпознават автоматично.
Оптимизираният процес на зареждане запазва батерията, като по този начин удължава живота й
Навит кабел за избягване на оплитане.
LED индикатор, дава информация за състоянието на устройството.
Зарядно устройство за автомобил / камион.
Свързване: Micro USB
Входно напрежение: 12 - 24 V
LED индикатор: Да
Подходящ за : Мобилни телефони и смартфони
Цвят: Черен
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Зарядно устройство за кола |
| Тип аксесоар | Зарядно устройство за кола |
| Съвместим бранд | Универсален |
| Съвместим бранд | Универсален |
| Съвместими телефони | Универсален |
| Съвместими телефони | Универсален |
| Свързаност | MicroUSB |
| Свързаност | MicroUSB |
| Цвят | Черен |
| Изход | 6 W |
| Изход | 6 W |
| Захранване | 12 V - 24 V |
| Захранване | 12 V - 24 V |
| Цвят | Черен |
| Други | LED индикатор |
| Други | LED индикатор |
| Тегло | 0.07кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Зарядно за кола |
| Изходна мощност (W) | 14.4 |
| Изходен конектор | Micro-USB |
| Брой изходи (count) | 1 |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (mAh) | 0 |
| Бързо зареждане | Не |
| Стандарт за бързо зареждане | Не |
| Вграден кабел | Не |
| Едновременно зареждане | Не |
| Дисплей | Не |
| Тегло (g) | 30 |
| Тегло | 0.07кг |
Зарядно за кола HAMA, 10-24V, Micro USB, 1.2 A, Черен
Останете свързани по време на път с автомобилното зарядно HAMA, създадено за надеждно зареждане на вашите Micro USB устройства. С изходен ток 1.2 A и широк обхват на напрежението, то е идеалният спътник за вашия смартфон или таблет.
Ключови Предимства
- Универсална съвместимост — Работи с всяка автомобилна електрическа система 10-24V, подходящо за коли, камиони и кемпери.
- Компактен дизайн — Малко и леко, то се поставя плътно в запалката, без да пречи на другите контроли.
- Безопасно зареждане — Вградена защита от пренапрежение и късо съединение предпазва устройствата ви.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Входно напрежение | 10-24V DC |
| Изходен ток | 1.2 A |
| Изходен конектор | Micro USB |
| Брой изходи | 1 |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- Зарядно за кола HAMA
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






